formy marketingu internetowego

Nowoczesne formy marketingu internetowego

Poszukujesz skutecznych sposobów na marketing internetowy? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być marketing szeptany. Poznaj nowoczesne metody, dzięki któremu wypromujesz swoją firmę.

Marketing szeptany – skuteczny sposób na promocję firmy

Standardowe formy reklamy takie jak wyskakujące okienka czy migające banery przez wiele osób odbierane są jako uciążliwe. Ponadto coraz więcej osób włącza dodatki w przeglądarkach, które skutecznie blokują reklamy. Dobrą alternatywą może być marketing szeptany, nazywany również buzz marketingiem lub womm, który wygląda na spontaniczne polecanie produktu lub usługi przez internautów.

Grupa MMarketing

Grupa MMarketing skutecznie stosuje metody marketingu szeptanego. Eksperci firmy (do których należy Wioleta Cebulak znana z Mama Marketing) nie spamują na forach internetowych, lecz dokładnie analizują Internet, reagują na realne pytania oraz problemy i w ten sposób zwiększają zainteresowanie produktem. Reklamowany przez nich produkt polecany jest w sposób subtelny, przez znanych i zaufanych członków społeczności, którzy mieli możliwość go wypróbować.

Poznaj ofertę firmy.

2 thoughts on “Nowoczesne formy marketingu internetowego

  1. Internet daje nam spore możliwości, to prawda. Ale nie tylko reklama internetowa jest skuteczna i ma ona znaczenie. Pierwszą rzeczą, o jaką trzeba zadbać to prezentacja produktu. Pierwsze to ciekawa i przyciągająca etykieta (opakowanie). Jeśli sprzedajemy online to dobrej jakości zdjęcie. Dodatkowo dobrze działająca strona www i jakość realizowanych zamówień. Bez tego, żaden marketing nie będzie mieć sensu.

  2. Internet to masa możliwości. Ale można też o reklamę zadbać samodzielnie i bez kosztowo. Wiele firm nada z tej formy korzysta i funkcjonuje całkiem dobrze. Ale mimo wszystko trzeba mieć wiedzę, więc w pierwszej kolejności warto ją zdobyć by potrafić nowoczesne formy reklamy wykorzystać z korzyścią dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *