Jesień to jedna z tych pór roku, za jaką nie przepadamy. No, chyba że pogoda jest nam przychylna. A polska złota jesień jest prawdziwa. Jednak korzyści z jesieni jest dużo więcej. Jakich? To odpowiedni czas na wykonywanie zabiegów laserowych. Jednak oferta gabinetów medycyny estetycznej jest bardzo bogata. Jakie zabiegi na jesień warto wykonać? Podpowiadamy trzy najbardziej polecane.

3 zabiegi laserowe, jakie warto wykonać na jesień

Medycyna estetyczna z wykorzystaniem zabiegów laserowych daje duże możliwości. Laser pomoże nam wygładzić zmarszczki. Przywróci jędrność skórze. Oraz rozjaśni przebarwienia pojawiające się po lecie. Jakie jednak zabiegi na twarz jesienią warto wykonać. Oto zalecenia ekspertów.

Zabiegi laserowe na przebarwienia.

Po słoneczne przebarwienia na twarzy są bardzo popularne. Przebarwienia mogą wystąpić na twarzy, dekolcie, a nawet plecach. U niektórych również na dłoniach. W takim wypadku zabiegi laserowe na przebarwienia będą idealnym rozwiązaniem. Taki zabieg rozjaśnia i rozświetla skórę. A jesień to idealny czas, by zabieg na przebarwienia wykonać. Zabieg ten jest szybki. Już po jednej sesji można zauważyć efekt.

Zabiegi na twarz — rumień i rozszerzone naczynka.

Rumień, czy poszerzone naczynka ma wiele kobiet. To istna zmora. Jeśli i ciebie tak obdarowała natura laser, będzie idealnym rozwiązaniem. Zabiegi na twarz wykonane laserem są bardzo skuteczne. To jeden z zabiegów laserowych polecanych do wykonania na jesień właśnie. Wykorzystaj ten czas. Również w przypadku rumienia, laser będzie pomocny. Zabieg polega na jego naświetlaniu odpowiednio dobraną głowicą.

Zabiegi laserowe na twarz — blizny potrądzikowe.

Zabiegi laserowe na trądzik są jednymi z popularniejszych. Jeśli zmagamy się z bliznami potrądzikowymi, czy rozstępami to laser będzie pomocny. Zabiegi laserowe na rozstępy są zalecane przez ekspertów. Jako jeden z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się tego typu blizn. Jesień to dobry czas na takie zabiegi. Zarówno na zabiegi laserowe na twarz, jak i zabiegi laserowe na rozstępy.