Poszukujesz skutecznych sposobów na marketing internetowy? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być marketing szeptany. Poznaj nowoczesne metody, dzięki któremu wypromujesz swoją firmę.

Marketing szeptany – skuteczny sposób na promocję firmy

Standardowe formy reklamy takie jak wyskakujące okienka czy migające banery przez wiele osób odbierane są jako uciążliwe. Ponadto coraz więcej osób włącza dodatki w przeglądarkach, które skutecznie blokują reklamy. Dobrą alternatywą może być marketing szeptany, nazywany również buzz marketingiem lub womm, który wygląda na spontaniczne polecanie produktu lub usługi przez internautów.

Grupa MMarketing

Grupa MMarketing skutecznie stosuje metody marketingu szeptanego. Eksperci firmy (do których należy Wioleta Cebulak znana z Mama Marketing) nie spamują na forach internetowych, lecz dokładnie analizują Internet, reagują na realne pytania oraz problemy i w ten sposób zwiększają zainteresowanie produktem. Reklamowany przez nich produkt polecany jest w sposób subtelny, przez znanych i zaufanych członków społeczności, którzy mieli możliwość go wypróbować.

Poznaj ofertę firmy.

Kolejny artykuł: https://www.strategy-ss.com/posrednictwo-sprzedazy/