Klimatyczny nastrój można osiągnąć na wiele sposobów, ale zdecydowanie niezawodne są świece zapachowe, które rozprzestrzeniają cudowną woń po całym pomieszczeniu. Przywołują często różnorakie wspomnienia, pozwalają się odprężyć i zrelaksować. Olejki eteryczne zawarte w świecach rozpalają zmysły i działają kojąco, a ciepły płomień emituje migoczące światło, które wycisza i wprowadza w romantyczny klimat. Nie zawsze jednak każda świeca może zdziałać te wszystkie cuda – szukając tej odpowiedniej warto zajrzeć na pachnacawanna.pl, gdzie można znaleźć wysokiej jakości świece marki Yankee Candle.

Świece w szklanym słoju

Nieprzyjemne przeżycia z cieknącym po bokach świec woskiem to już historia! Yankee Candle to bogata oferta cudownych świec zapachowych w estetycznym, szklanym pojemniku. Nie tylko wyglądają one elegancko, ponieważ ich kształt przypomina zgrabny słoiczek, ale także zapobiegają wylewaniu się wosku na zewnątrz. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że parafina pobrudzi i zniszczy meble lub inne powierzchnie. Szklany słoik to także bezpieczeństwo – zapobiega oparzeniom lub podpaleniom. Nie roztopi się pod wpływem ciepła, a także ochroni płomień przed podmuchem wiatru, więc świeczki te można stosować także na zewnątrz. Świece Yankee Candle w szklanym opakowaniu posiadają również zgrabną, dopasowaną pokrywkę. Dodaje elegancji, a także chroni przed kurzem czy wydobywającym się po zgaszeniu świecy zapachem spalonego knota. Niektóre wersje zawierają płaską przykrywkę, która może służyć za podstawkę podczas palenia świecy.

Świece Yankee Candle to wysokiej jakości świece zapachowe, które wypalają się stopniowo, nie topiąc od razu całej swojej zawartości. Dzięki temu zapach z dolnej części świeczki można zachować do następnego razu i mieć pewność, że nie straci na intensywności, dopóki nie wypali się całość zawartości.

Świeczki w szklanych słojach Yankee Candle posiadają różnorakie rozmiary, dzięki czemu można wybrać dla siebie odpowiednią świecę, która wpasuje się w dostępną przestrzeń. Różne pojemności to różny czas palenia. Największe świece 623g to czas palenia aż do 150h. Do wyboru są też mini świece o gramaturze 37g, które wystarczą na około 10 godzin palenia. Wystarczy kilka sztuk, aby cieszyć się pięknym zapachem i nastrojowym klimatem przy świetle świec. W ofercie znaleźć można przeróżne nuty zapachowe – wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć swój ulubiony zapach.

Woski – rozwiązanie inne niż wszystkie

Woski zapachowe to nowoczesne rozwiązanie, do którego potrzebny jest kominek. Wykonany z wysokiej jakości ceramiki kominek może stanowić elegancką i subtelną ozdobę pomieszczenia i jest wielokrotnego użytku. W dolnej części umieszcza się podgrzewacz, tzw. tealight, który po zapaleniu podgrzewa górną część kominka. Jego wklęsła budowa zapewnia miejsce na wosk zapachowy, który szybko rozpuszcza się pod wpływem ciepła, uwalniając przy tym przepiękne aromaty. Woski zapachowe mogą być podgrzewane kilkukrotnie aż do momentu, kiedy stracą swoje wartości zapachowe. Podobnie jak świeczki w szkle, tak i woski Yankee Candle dostępne są w różnych wariantach zapachowych.

Sezonowe kalendarze adwentowe Yankee Candle

W okresie bożonarodzeniowym możliwe jest zakupienie kalendarza adwentowego – idealnego chociażby na prezent. Każdy dzień grudnia to niespodzianka zapachowa do odkrycia. Nuty zapachowe są ściśle powiązane z zimą i aurą świąteczną, aby każdego dnia przypominać o nadchodzącym Bożym Narodzeniu. W skład kalendarza wchodzą tealighty oraz świece typu votive, a nawet świecznik! A wszystko to zapakowane w eleganckim, prezentowym pudełku.